سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: ۴ کیلوگرم مواد روانگردان از نوع شیشه از خانم قاچاقچی در منطقه سراوان شهرستان رشت کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: ۴ کیلوگرم مواد روانگردان از نوع شیشه از خانم قاچاقچی در منطقه سراوان شهرستان رشت کشف شد.

سرهنگ علی احمدپور با اعلام اینکه موادمخدر و اعتیاد ریشه بسیاری از جرایم و بزهکاری‌ها در جامعه است و باعث از هم پاشیدن بنیان خانواده می‌شود اظهار داشت: پلیس با همکاری دستگاه قضائی با جدیت و برابر قانون با این پدیده شوم مقابله می‌کند.

وی افزود: با تحقیقات صورت گرفته و در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله موادمخدر از محورهای مواصلاتی به گیلان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر حین پایش خودروهای عبوری در محور رودبار به رشت، اتوبوسی که متهم مورد نظر با آن در پوشش مسافر در حال حمل موادمخدر بود را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت انجام شده آن را در منطقه سراوان متوقف کردند.

این مقام انتظامی به کشف ۴ کیلوگرم مواد روانگردان از نوع شیشه در بازرسی از این قاچاقچی ۳۵ساله خانم خبر داد و گفت: ۳ همدست دیگر این متهم نیز دستگیر شدند.

سرهنگ احمدپور تصریح کرد: ۴ متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در پایان هدف پلیس از اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی را ارتقاء امنیت و آرامش شهروندان برشمرد و بیان داشت: راه‌های مواصلاتی استان به صورت شبانه‌روزی تحت نظر پلیس قرار دارد.