جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا همزمان با روز جمهوری اسلامی، اعلام کرد: ۱۲ فروردین، یادآور اتحاد و همبستگی تاریخی و پرشکوه ملت است.

اختصاصی پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا همزمان با روز جمهوری اسلامی، ضمن صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: پیام ۱۲ فروردین سال ۵۸ که روز استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران، روز وحدت و تجلی حکومت عدل الهی است باید برای نسل جوان بخوبی تبیین شود.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، یادآور اتحاد و همبستگی تاریخی و پرشکوه ملت به پاخاسته و قهرمانی است که برای استقرار نظام مردم سالاری دینی و حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش در همه پرسی تاریخی سال ۱۳۵۸ به تدبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مشارکت فعال و شورانگیز داشتند و کماکان در سایه منویات و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، مسیر اقتدار، شکوه، استقلال و پیشرفت را عزتمندانه طی می‌نمایند و در برابر خدعه ها، تهدیدها و تحریم‌های ظالمانه بدخواهانِ نظام جمهوری اسلامی، ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهیدان گلگون کفن و والامقام عقب نمی‌نشینند.

پیام ۱۲ فروردین سال ۵۸ که روز استقرار و تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران، روز وحدت و تجلی حکومت عدل الهی است باید برای نسل جوان بخوبی تبیین شود. اعتماد و تکیه رهبری و ملت بر جوانان، یک الگوی مدیریتی بی‌نظیر را جلوی چشمان ما قرار می‌دهد. روزهایی که می‌توانست انقلاب نوپا وجامعه ایرانی را تا مرز فروپاشی و شکست به پیش برده با همت و مدیریت همین جوانان، به حماسه‌ای ماندگار تبدیل شد.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت این روز بزرگ، عظمت ملت شریف ایران اسلامی را در ظل عنایات حضرت ولی عصر (عج) از درگاه خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم و امیدوارم در این سال که با درایت رهبر معظم انقلاب، مزین به سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها» شده است، با تدبیر دولت و کمک و حمایت ملت بزرگ ایران با غلبه بر مشکلات، گام‌های استوارتری در راه توسعه و پیشرفت کشور برداریم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا