بخشدار لشت نشا از ثبت نام 14 نفر در انتخابات شورای شهر لشت نشا در سال 1400 خبر داد و افزود: نام‌نویسی از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، ساعت۱۸ فردا به پایان می‌رسد.

اختصاصی پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، بخشدار لشت نشا در گفتگوی اختصاصی با «لشت نشا خبر» از ثبت نام ۱۴ نفر در انتخابات شورای شهر لشت نشا در سال ۱۴۰۰ خبر داد و افزود: نام‌نویسی از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر، ساعت۱۸ فردا به پایان می‌رسد.

وی با تأکید بر اینکه داوطلبان برای نام‌نویسی در انتخابات شورای اسلامی شهر لشت نشا هرچه سریعتر اقدام کنند، اظهار کرد: داوطلبان نام‌نویسی را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند.

نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با اشاره به اینکه ثبت نام از داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر از روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد و تا ساعت۱۸:۰۰ روز سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ به مدت ۷ روز ادامه دارد، گفت: زمان ثبت نام در انتخابات تمدید نمی‌شود.

جم در پایان اظهار داشت: داوطلبان برای ثبت نام بهتر است از روش غیرحضوری و دفاتر پیشخوان استفاده نمایند و تا حد امکان جهت ثبت‌ نام به فرمانداری رشت مراجعه نکنند.

  • نویسنده : صابر عاشری لشت‌نشائی