رمضان، ماه عبادت، ماه نیایش و ماه بندگی‌های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، بخشدار لشت نشا با صدور پیامی که متن آن در اختیار «لشت نشا خبر» قرار گرفت، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ ٱلَّذِی أُنزِلَ فِیهِ ٱلْقُرْءَانُ هُدًی لِّلنَّاسِ وَ بَیِّنَتٍ مِّنَ ٱلْهُدَیوَٱلْفُرْقَانِ سوره بقره آیه۱۸۵

رمضان، ماه عبادت، ماه نیایش و ماه بندگی‌های خالصانه فرا رسید و خداوند متعال فرصت حضور در بهترین ماهش را بر ما ارزانی داشت تا با بهره‌گیری از تعالیم جانبخش الهی و تأسی از سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه صیقل دهیم و از لابه لای لحظه‌های ناب دعا و سجاده‌هایمان لذت مهمانی پروردگار را درک نمائیم.

اینجانب حلول ماه رمضان المبارک را به محضر مبارک امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، عموم مسلمانان جهان، مردم شریف ایران اسلامی بویژه مردم متدین و مخلص لشت نشا که همواره با تقوا و ایمان، در جهت تقرب به رحمت واسعه الهی تلاش می‌کنند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

امیدوارم ضمن بهره مندی ازسفره پر برکت فیوضات معنوی ماه مبارک رمضان، خصوصا لیالی قدر، بتوانیم شیعه واقعی شهید این ماه «بزرگ مرد جهان اسلام و تشیع حضرت علی (ع)» که در محراب نماز به شهادت رسید، باشیم و همچنین از برکت میلاد مولود این ماه، «کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع)» بهره‌مند گردیم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا