سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت از کشف یک کیلو و ۸۱۷ گرم مواد مخدر در بازرسی از یک باب منزل مسکونی در بخش لشت نشا این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی رشت از کشف یک کیلو و ۸۱۷ گرم مواد مخدر در بازرسی از یک باب منزل مسکونی در بخش لشت نشا این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی اظهار داشت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسؤول با نیروی انتظامی است.

وی خاطرنشان کرد: در راستای مقابله با سوداگران مرگ و در پی دریافت خبر فعالیت فردی در امر توزیع مواد مخدر در بخش لشت نشا شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه ماموران انتظامی با انجام اقدامات نامحسوس و تحقیقات پلیسی پس از اطمینان از صحت موضوع متهم مورد نظر و محل سکونت وی را شناسایی کردند افزود: ماموران انتظامی بخش لشت نشا با هماهنگی قضایی این متهم را در منزلش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از منزل متهم، یک کیلو و ۶۸۰ گرم تریاک و ۱۳۷ گرم سوخته تریاک کشف شد.

سرهنگ حافظی گفت: متهم ۳۵ساله پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی در پایان از شهروندان خواست، برای مقابله با سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، هرگونه مورد مشکوک را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.