کارگران همواره موتور محرکه تولید و سبب پویایی اقتصاد در کشورند و پیام‌آور نشاط و سرزندگی به شمار می‌روند که با تلاش بی‌وقفه و بروز خلاقیت در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌افزایند.

اختصاصی پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا همزمان با روز کارگر و همچنین روز معلم ضمن صدور پیام‌هایی جداگانه که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: کارگران همواره موتور محرکه تولید و سبب پویایی اقتصاد در کشورند.

متن پیام جهانبخش جم به مناسب روز کارگر به شرح زیر است:

بنام خالق هستی بخش

کار عبادت است و پیامبر اسلام که بر دست کارگر بوسه می‌زند، می‌فرماید: «عبادت هفت جزء دارد که با فضیلت‌ترین و ارزشمندترین جزء آن کسب درآمد حلال است».

کار، در حقیقت نماد عزت و بالندگی افراد در جامعه است و اجتماعی که فرهنگ کار و تلاش در آن جاری باشد جامعه‌ای پویا و خودکفا خواهد بود و بر این مبنا کارگران بازوی حرکت جامعه به سوی رشد، تعالی و شکوفایی می‌باشند.

کارگران همواره موتور محرکه تولید و سبب پویایی اقتصاد در کشورند و پیام‌آور نشاط و سرزندگی به شمار می‌روند که با تلاش بی‌وقفه و بروز خلاقیت در عرصه کار و تولید بر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌افزایند. هرچند تنگناهای جامعه کارگری به دلایل مختلف از جمله تحریم‌های ناجوانمردانه استکبار جهانی برکسی پوشیده نیست، اما کارگران فهیم و زحمتکش با اندیشه‌ای روشن و آگاه به مسائل روز دوشا دوش دولت مردان، نوید آینده‌ای روشن برای ایران اسلامی را سر می‌دهند. اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از کارگران متعهد و پرتلاش سراسر کشور به پاس زحمات صادقانه این قشر عزیز در عرصه کار، تلاش و فعالیت، روز جهانی کار و کارگر را به یکایک کارگران زحمتکش میهن عزیزم و خانواده‌های محترم‌شان تبریک عرض نموده و سلامتی همه را از درگاه خداوند متعال مسالت می‌نمایم. امید است در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها نامگذاری شده، پشتیبانی ازکارگران دلسوز و متعهد و برطرف کردن مشکلات این قشر زحمتکش سبب تلاش دوچندان این عزیزان برای به حرکت در آوردن چرخ اقتصاد کشور باشیم.

بخشدار لشت نشا همچنین در پیامی به مناسب روز معلم نوشت:

بنام خداوند جان و خرد

دوازدهم اردیبهشت یادآور بزرگ مردی اندیشمند و مجاهدی دانشمند است که نقشی فراموش نشدنی در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی دارد.

مردی که علم را با زیور اخلاق آراست و با نگاهی ژرف، نمایی زیبا و جامع از نظام فکری اسلام به جهانیان عرضه نمود.

استادِ شهید مرتضی مطهری شخصیتی اثر گذار و چهره‌ای مشعشع در دوران رویش و رشد انقلاب اسلامی ایران بوده است.

اما ۱۲ اردیبهشت که به پاس بزرگداشت این دانشمند عالیقدر بنام مقام شامخ 《معلم》نامگذاری شده، فرصتی است مغتنم برای سپاس و قدردانی از میراث داران انبیاء الهی و اربابان معرفت که همانا تجلیل از معلمان و فرهنگیان شریف، این انسان‌های بزرگ منشی که با رسالتی عظیم و بی‌بدیل در مسیر تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی و علم‌آموزی، آگاهی‌بخشی ومعرفت‌شناسی، بی‌ادعا گام بر می‌دارند و این یک وظیفه ملی است.

این جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید آیت الله مرتضی مطهری «روز معلم» را به قاطبه معلمان، فرهنگیان و استادان فرهیخته ایران اسلامی به ویژه فرهنگیان بخش لشت نشاء تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.