نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا همزمان با روز جهانی قدس ضمن صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: حمایت از ملت فلسطین، یکی از شاخص‌های پایبندی به حقوق بشر و توجه به اصول انسانی است. 

اختصاصی پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا همزمان با روز جهانی قدس ضمن صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: حمایت از ملت فلسطین، یکی از شاخص‌های پایبندی به حقوق بشر و توجه به اصول انسانی است.

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز قدس روز حیات اسلام است»
امام خمینی (ره)

روز قدس یکی از ماندگارترین میراث‌ها و تاریخی‌ترین فرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

روز جهانی قدس، روز نمایش وحدت و یکپارچگی جهان اسلام در حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین است؛ روزی که تمام ملت‌های مسلمان و آزادی خواهان جهان با وحدت و انسجام فریاد استقلال و استکبار ستیزی و مقاومت در برابر زورگویان را در سراسر جهان طنین‌انداز می‌کنند.

حمایت از ملت فلسطین، یکی از شاخص‌های پایبندی به حقوق بشر و توجه به اصول انسانی است.

امّا امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ناشی از این تلخکامی، توفیق برگزاری راهپیمایی گسترده روز جهانی قدس، وجود ندارد لذا ما مردم عدالت طلب و آزادی خواه ایران در کنار هم متناسب با شیوه‌های منطبق با شرایط کنونی و با ابزار و روش‌های نوین و بهره گیری از ظرفیت‌های فضای مجازی و روش‌های نوین ارتباطی، فریاد دادخواهی خود را به گوش جهانیان، خواهیم رساند و درد مشترک تمام عدالت طلبان را یادآور خواهیم شد و خشم خویش را علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی در مقابل آیینه دیدگان جهانیان، به رخ خواهیم کشید و غاصبان جنایتکار بدانند که طالبان آزادی و جویندگان حق و عدالت در هیچ شرایطی مردم مظلوم فلسطین را فراموش نخواهند کرد همانگونه که امام راحل (ره) فرمودند «فلسطین، پاره تن اسلام است.»

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا