نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا به مناسبت در سالروز عروج ملکوتی امام خمینی(ره) ضمن صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: امام خمینی(ره)، یک حقیقت همیشه زنده است.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا به مناسبت سالروز عروج ملکوتی امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد ضمن صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: امام خمینی(ره)، یک حقیقت همیشه زنده است.

متن پیام بخشدار لشت نشا به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی(ره)، یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب و راه او راه این انقلاب است. بزرگ مردی که با سلوک علمی و عملی خویش و به پشتوانه ایمان و اعتقاد و آزادگی و محبت همیشه ماندگارش در دلهای ایرانیان، کاخ حکومت ستم شاهی را ویران کرد و فصل نوینی فراروی تاریخ ایران گشود. امت امام و شاگردان او که از سرچشمه‌ی معرفت آن وجود ملکوتی سیراب شده و عزت و کرامت اسلامی و انسانی خود را در آن جسته‌اند، اکنون شاهد آنند که ملت‌های دیگر، حتی ملت‌های غیرمسلمان، نسخه‌ی تعالیم انقلابی آن قائد عظیم را مایه‌ی نجات خود دانسته و آزادی و عزت خویش را در آن یافته‌اند.

امروز به برکت نهضت آن یگانه‌ی دوران، مسلمانان در همه‌جا بیدار شده و کاخ امپراتوری‌های سلطه‌ی ظالمانه، رو به ویرانی نهاده است.

در سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دل‌ها در حالی به سوگ آن سفر کرده می‌نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر ارواحنا له الفدا به منزلگاه سعادت هدایت می‌نماید.

۱۵ خرداد ۱۳۴۲ نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی رحمه الله علیه پیوندی جاودانه دارد. راهش مستدام و پر رهرو باد.

اینجانب ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و قیام پانزده خرداد را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم شهیدپرور و ولایتمدار بخش لشت نشاء تسلیت و تعزیت عرض نموده و امید است با پاسداری از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و ادامه دادن راه شهدای انقلاب، تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سرافرازی و سربلندی ایران عزیز اسلامی، بیش از پیش تلاش نماییم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا