شرایط فروش فوق‌العاده ۵محصول سایپا در نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ اعلام شد و در این طرح ۵ محصول تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، تیبا ۲ با رینگ فولادی، ساینا دنده با رینگ فولادی، ساینا S و کوئیک S با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شده است.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، شرایط فروش فوق‌العاده ۵محصول سایپا در نیمه دوم خرداد ماه ۱۴۰۰ اعلام شد.

در این طرح ۵ محصول تیبا صندوقدار با رینگ فولادی، تیبا ۲ با رینگ فولادی، ساینا دنده با رینگ فولادی، ساینا S و کوئیک S با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه شده است.

این مرحله از فروش فوق‌العاده، از سه شنبه ۱۸ خرداد به مدت ۳ اجرایی می‌شود و به منظور بهره‌مندی مشتریان واقعی، محدودیت‌های مربوط به فروش فوق‌العاده کماکان اجرا می‌شود.

مشتریان نهایی برای ثبت نام، از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای ناظر انتخاب خواهند شد. همچین رنگ خودروهای ارائه شده در این طرح فقط سفید می‌باشد

شرایط عمومی بخشنامه فروش فوق‌العاده

– محدودیت کد ملی برای ثبت نام‌ها اعمال خواهد شد. (هر کد ملی مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو از مجموع دو گروه سایپا و ایران خودرو میباشد)

-حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم میباشند.

-امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

-متقاضی طی ۴۸ماه گذشته ثبت نام و صدور فاکتور خودرو نزد شرکتهای سایپا و ایران خودرو نداشته باشد.

-امکان ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک فعال انتظامی (نصب بر روی خودرو) میسر نمیباشد.

-متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی بوده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایندضمن کم لم یکن تلقی شدن ثبت نام، تا ۳سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش در دو شرکت خودروسازی سایپا و ایران خودرو را نخواهند داشت.

-شماره کارت، شماره حساب بانکی و شماره شبا که در آینده وجوه خرید خودرو از آن به حساب شرکت خودروساز واریز میگرددالزاماً باید متعلق به شخص متقاضی باشد. در صورت درج اطلاعات نادرست (شماره شبا)، تمام مسئولیت آن متوجه متقاضی ثبت نام کننده خواهد بود

-شماره تلفن همراه اعلام شده میبایست متعلق به شخص متقاضی باشد.

-کدپستی متقاضی ثبت نام کننده و کد نمایندگی انتخابی توسط مشتری میبایست از یک استان باشند. بدیهی است پس از انتخاب کد نمایندگی، امکان تغییر نمایندگی تحویل گیرنده وجود نداشته و مسئولیت آن بر عهده گروه سایپا نمی‌باشد.

-مشتریان میبایست پس از کارکرد ۱۰۰۰کیلومترو حداکثر ۵ماه از تاریخ تحویل خودرو برای انجام سرویس اولیه به نمایندگیهای گروه خودروسازی سایپا مراجعه نمایند در غیر اینصورت گارانتی خودرو ابطال می‌شود.