سلیم‌زاده با اشاره به اینکه طی تماس تلفنی با واحد آتش نشانی لشت نشا، گزارش حریق یک باب منزل ویلایی واقع در روستای بالا گفشه لشت نشا اعلام شد، افزود: با اعزام ۳ کد آتش نشانی به محل وقوع آتش نشانان موفق به اطفاء و جلوگیری از گسترش حریق شدند.

اختصاصی پایگاه خبری لشت نشا خبر، بهمن سلیم‌زاده، مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لشت نشا در گفتگوی اختصاصی با «لشت نشا خبر» از وقوع آتش سوزی در یک واحد مسکونی در روستای بالاگفشه بخش لشت نشا خبر داد.

وی با اشاره به اینکه طی تماس تلفنی با واحد آتش نشانی لشت نشا، گزارش حریق یک باب منزل ویلایی واقع در روستای بالا گفشه لشت نشا اعلام شد، افزود: با اعزام ۳ کد آتش نشانی به محل وقوع و استفاده تقریبی حدود ۸ هزار لیتر آب پس از ۲۰ دقیقه عملیات، آتش نشانان موفق به اطفاء و جلوگیری از گسترش حریق شدند.

مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لشت نشا همچنین ادامه داد: علت حریق توسط کارشناسان در حال پیگیری است و متعاقبا اعلام خواهد شد.

سلیم‌زاده در پایان تأکید کرد: عزیزان ساکن در روستاهای همجوار تابع لشت نشا به منظور برخورداری از خدمات ایمنی واحد لشت نشا باید با شماره‌های ۰۱۳۳۴۴۰۲۴۴۴ و یا ۰۱۳۳۴۴۰۴۴۴۴ لزوما تماس حاصل نمایند و شماره تلفن ۱۲۵ فقط مختص به شهروندان حوزه شهری است.