جم اعلام کرد: اینجانب از حضور باشکوه مردم ولایت مدار و بصیر بخش لشت نشا در صحنه انتخابات که با رقم زدن مشارکت بالای ۶۵ درصد در سطح بخش، سبب غرور و مباهات شدند، قدردانی می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، اعلام کرد: اینجانب از حضور باشکوه مردم ولایت مدار و بصیر بخش لشت نشا در صحنه انتخابات که با رقم زدن مشارکت بالای ۶۵ درصد در سطح بخش، سبب غرور و مباهات شدند، قدردانی می‌کنم.

متن پیام بخشدار لشت نشا به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخابات آبروی ملی ماست؛ انتخابات یکی از شاخصهای رشد ملی ماست
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

حضور به موقع و خردمندانه شما مردم آگاه و با بصیرت کشور عزیزمان پای صندوق‌های رای و لبیک به ندای رهبر معظم و فرزانه انقلاب (مدظله العالی) دسیسه‌های دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی را خنثی نمود و امید واهی آنان را به یاس تبدیل کرد.

بار دیگر مشارکت سیاسی و حضور پرشور شما مردم به منظور تعیین سرنوشت و آینده مملکت سبب کسب عزت و اقتدار کشور در عرصه‌های بین المللی و افتخار و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهان شد.

اینجانب به سهم خود از حضور با شکوه مردم آگاه و همیشه در صحنه‌ی ایران اسلامی به ویژه شما مردم ولایت مدار و بصیر بخش لشت نشا در صحنه انتخابات که با رقم زدن مشارکت بالای ۶۵ درصد در سطح بخش، سبب غرور و مباهات شده و جواب دندان‌شکنی به دشمنان و یاوه‌گویان دادید، قدردانی نموده و کمال امتنان و سپاسگزاری خود را اعلام می‌نمایم.

همچنین در همین راستا مراتب امتنان خود را از کلیه مجریان و دست اندکاران برگزاری انتخابات اعم از اعضای هیات نظارت، بازرسی، اجرایی، نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی، مدیران و روسای ادارات، نهادها، دستگاه‌های اجرایی، نمایندگان بخشدار، کمیته‌های مختلف انتخابات بخش، شهردار و دهیاران، شوراهای اسلامی شهر و روستاها به ویژه همکاران زحمتکش بخشداری که حدود ۶ ماه بی‌وقفه تلاش کردند تا مقدمات برگزاری انتخاباتی سالم و امن را مهیا نمایند، صمیمانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا