نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک عید قربان، اظهار کرد: عید قربان تجلی زیباترین جلوه تعبد در برابر خالق یکتاست روزی که باشکوهترین عشق رقم می‌خورد.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک عید قربان، اظهار کرد: عید قربان تجلی زیباترین جلوه تعبد در برابر خالق یکتاست روزی که باشکوهترین عشق رقم می‌خورد.

بسم الله الرحمن الرحیم

عیدسعید قربان پیامی از سوی خالق متعال است که بر اساس آن، انسان با دل بریدن از دنیا و دل سپردن به فرمان حضرت دوست، می‌تواند به عالی‌ترین درجات که همان قرب الهی ست، دست یابد. عیدی که ابراهیمیان از ارزشمندترین داشته‌های مادی خود در برابر خواست و اراده پروردگار برای رسیدن به قله معنویت و فتح ایمان و حصول یقین می‌گذرند.

عید قربان تجلی زیباترین جلوه تعبد در برابر خالق یکتاست روزی که باشکوهترین عشق رقم می‌خورد و انسان پس از شناخت حق، بت‌های درون خود را می‌شکند و عزیزترین داشته‌های خود را در راه پروردگار سبحان قربانی و ارزانی می‌کند.

اینجانب عید سعید و خجسته قربان، باشکوه‌ترین و زیباترین جلوه بندگی و قرب الهی و عید بزرگ آزادگی و رهایی انسان از تعلقات دنیوی را به همه مسلمانان جهان و ملت شریف ایران اسلامی، به ویژه مردم مومن و عزیز بخش لشت نشا تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم هم میهنان عزیز با رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی بویژه در مناسبت‌ها و عید سعید قربان همچون همیشه یاری رسان خدمتگزاران خود در صیانت از سلامت، جان و معیشت جامعه باشند.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا