نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک عید سعید غدیر، اظهار کرد: غدیر عصاره خلقت و خلاصه مکتب وحی است.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک عید سعید غدیر، اظهار کرد: غدیر عصاره خلقت و خلاصه مکتب وحی است.

بسم الله الرحمن الرحیم

«من کنت مولا فهذا علی مولا»
سرچشمه هستی جهان مست علی بود
پیمانه عشق ازلی مست علی بود
می‌خواست نبی دست خدا را بفشارد
دستی که خدا داد به او دست علی بود

غدیر عصاره خلقت و خلاصه مکتب وحی است.

عید سعید غدیر، روزی است که به فرمان خداوند متعال طرح ادامه حکومت الهی بدست امامی عادل چون علی (ع) توسط خاتم المرسلین محمد مصطفی (ص) پی ریزی گردید تا امت اسلام در پرتو انوار پرفروغ و درخشان ولایت راه را از بیراهه تمیز داده و در این مسیر در برابر هر استبداد، استثمار و بی‌عدالتی بپاخیزد.

اینجانب فرارسیدن این عید فرخنده و سعید، عید بزرگ مسلمانان را که عید اتمام نعمت الهی و اکمال دین است را به عموم مسلمانان و حق جویان و عدالتخواهان بویژه به مردم خوب و مؤمن و انقلابی بخش لشت نشا تبریک عرض نموده و امیدوارم پروردگار رحمان دلهای ما را با نور قرآن و ولایت روشن گرداند و مسیر ما را علوی و زندگی ما را منور به عشق و مهر محمدی گرداند و به یمن این عید بزرگ همگان را از نعمت هدایت، سعادت و رستگاری دو جهان با توشه ایمان و عمل صالح برخوردار نماید.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا