میرزانیا با بیان اینکه بزرگترین مشکل شهرداری لشت نشا، مشکلات حقوق و بیمه تأمین اجتماعی کارگران و کارمندان شهرداری است، گفت: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است حدود دو سال بیمه پرسنل شهرداری لشت نشا پرداخت نشده است و پرسنل ما دفترچه بیمه ندارند!

اختصاصی پایگاه خبری لشت نشا خبر، آرمان میرزانیا، رییس شورای شهر لشت نشا در گفتگوی اختصاصی با «لشت نشا خبر» توسعه شهری را اولویت اصلی شورا و شهرداری لشت نشا دانست و تصریح کرد: قطعا باید پروژه کمربندی لشت نشا در این چهار سال به اتمام برسد.

بخش لشت نشا پتانسیل شهرستان شدن دارد | حدود دو سال بیمه پرسنل شهرداری لشت نشا پرداخت نشد

وی همچنین پیگیری شهرستان شدن بخش لشت نشا را از دیگر اولویت‌های شورای شهر لشت نشا عنوان کرد و ادامه داد: بخش لشت نشا به دلیل مرزی بودن، پتانسیل شهرستان شدن دارد.

میرزانیا در گفتگو با «لشت نشا خبر» با بیان اینکه بزرگترین مشکل شهرداری لشت نشا، مشکلات حقوق و بیمه تأمین اجتماعی کارگران و کارمندان شهرداری است، گفت: طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است حدود دو سال بیمه پرسنل شهرداری لشت نشا پرداخت نشده است و پرسنل ما دفترچه بیمه ندارند!

در سال جدید تنها یک ماه حقوق به پرسنل شهرداری لشت نشا پرداخت شد |شهرداری لشت نشا عملا ورشکسته است

رییس شورای شهر لشت نشا در سال جدید فقط یک ماه حقوق به پرسنل شهرداری لشت نشا پرداخت شده است و شهرداری لشت نشا عملا ورشکسته است که امیدواریم با پیگیری‌های شورا و شهرداری این مشکلات برطرف شود.

به دنبال تعیین تکلیف زمین‌های اوقافی لشت نشا هستیم | پروژه‌های عمرانی در حال احداث باید مورد بررسی قرار گیرد

وی با بیان اینکه به جد با نمایندگان شهرستان در مجلس در حال رایزنی هستیم تا تکلیف وضعیت زمین‌های اوقافی لشت نشا را مشخص کنیم، اظهار کرد: در دوره‌های مختلف در این زمینه فعالیت‌هایی شده است اما به یکباره از آن دست کشیده‌اند و این موضوع سال‌هاست که بلاتکلیف مانده است.

میرزانیا افزود: قرار است در آینده نزدیک با همکاری نمایندگان مجلس، جلسه‌ای با حجت‌الاسلام سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف برگزار کنیم و فکری برای این موضوع انجام دهیم.

وی در خصوص پروژه سنگفرش اطراف مسجد جامع لشت نشا نیز گفت: این پروژه از نظر فنی مورد انتقاد شهروندان قرار گرفته است که همانند مابقی پروژه‌های عمرانی در حال احداث باید مورد بررسی قرار گیرد.

  • نویسنده : صابر عاشری لشت‌ نشائی