نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، اظهار کرد: روز خبرنگار یادآور مجاهدت خبرنگارانی است که جان در طبق اخلاص گذاشتند و در جهت تنویر افکار عمومی تلاش کردند.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، اظهار کرد: روز خبرنگار یادآور مجاهدت خبرنگارانی است که جان در طبق اخلاص گذاشتند و در جهت تنویر افکار عمومی تلاش کردند.

به نام خداوند لوح و قلم
حقیقت نگار وجود وعدم

«خبرنگاران به مثابه چشم بیدار، وجدان آگاه و گواه یک جامعه هستند که می‌توانند زمینه اصلاح مستمر مسیر حرکت افکار عمومی را فراهم کنند.»

روز خبرنگار یادآور مجاهدت خبرنگارانی است که جان در طبق اخلاص گذاشتند و پرچم مقدس رسالت اطلاع‌رسانی را بر دوش گرفته و چراغ راه جامعه خویش گشته‌اند و ایمان دارند که دانستن حق مردم است و با رعایت اخلاق حرفه‌ای، با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند.

۱۷ مرداد فرصتی برای ارج نهادن به قداست قلم و تلاش و مسئولیت خبرنگاران بعنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی‌رسانی به جامعه است.

در روزهای شیوع بیماری کرونا، خبرنگاران و عکاسان عزیز در سخت‌ترین شرایط، لحظه‌ای خود را جدا از کادر درمان و جامعه ندیدند و با حضور و آگاهی‌بخشی خود از راههای مقابله با ویروس کرونا و همچنین اطلاع‌رسانی از آخرین وضعیت کشور و دعوت مردم به رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی، نقش مهم و خطیری را در این مسیر سخت و طاقت‌فرسا به عهده داشتند.

اینجانب برخود لازم می‌دانم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به تمامی صاحبان اندیشه و قلم، پیشگامان و فعالان عرصه خبر و رسانه، روزنامه نگاران، خبرنگاران، عکاسان خبری و جامعه اطلاع‌رسانی در سراسر کشور عزیزمان به ویژه خبرنگاران صادق، شجاع، پرتلاش و عدالتجوی شهرستان رشت و بخش لشت نشا تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال پیروزی و سربلندی این عزیزان را مسئلت نمایم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا