روز پزشک، روزی نمادین برای حفاظت از سلامت مردم است و روزی است برای ارج نهادن به خدمات آن‌هایی که برای حفظ این نعمت الهی تلاش می‌کنند. روز پزشک، روز قدردانی از مدد این دستان مهربان و دوست دار سلامت جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن گرامیداشت روز پزشک، اظهار کرد: روز پزشک، روزی نمادین برای حفاظت از سلامت مردم است.

به نام او که نامش دوا و یادش شفاست

«مطمئن باشید که هر لحظه ای، ثانیه ای، دقیقه‌ای که در این کار، با توجه به احساس تکلیف در مقابل بیمار، در مقابل انسان دردمند می‌گذرانید، یک حسنه‌ای را از خدای متعال و یک پاداش اجری را از حضرت ربوبی دریافت می‌کنید»
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

روز پزشک، روزی نمادین برای حفاظت از سلامت مردم است و روزی است برای ارج نهادن به خدمات آن‌هایی که برای حفظ این نعمت الهی تلاش می‌کنند. روز پزشک، روز قدردانی از مدد این دستان مهربان و دوست دار سلامت جامعه است.

تاریخ پر افتخار ایران اسلامی از وجود مفاخر بزرگ علمی و فرهنگی آکنده است و مردان نامی این سرزمین همواره در جهان شهره خاص و عام بوده‌اند و در این میان شیخ الرئیس ابوعلی سینا نابغه بزرگ ایران زمین و جهان از آن جمله انسان‌های حکیم، طبیب، فیلسوف و اندیشمند بود که جسم و جان بشری را درمان می‌کرد و در این راستا خالق شگفتی‌های فراوان می‌شد.

اول شهریور فرصتی ست برای یاد کردن از سپیدجامگانی که با مجاهدت و ایثارشان جانی تازه به جامعه می‌بخشند. به واقع پزشکان ضامن سلامت جامعه، امنیت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که درد جسم را با روح بلندشان در سایه لطف الهی التیام می‌بخشند.

و امروز که جهان و به تبع آن کشور عزیزمان ایران تحت شعاع ویروس منحوس کرونا قرار گرفته است کار مدافعان عرصه سلامت بس خطیر و حیاتی است. سربازانی که امروز در خط مقدم مبارزه با کرونا جان خود را برای حفط جان و سلامت مردم و جامعه به خطر می‌اندازند تا همچون همیشه پیام‌آور مهربانی و سلامتی در اقصی نقاط ایران اسلامی باشند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عرصه سلامت و تقدیر و تشکر ویژه از عزیزان کادر درمان و مرکز بهداشت بخش لشت نشا که با تمام توان خود در امر واکسیناسیون مردم لشت نشا تلاش می‌کنند، روز پزشک را به همه پزشکان و دانشجویان پزشکی و پرستاران و کارکنان بیمارستانها و درمانگاه‌ها و بطور کلی مدافعان عرصه سلامت در سراسر ایران عزیز تبریک عرض می‌کنم و سربلندی و سرافرازی و بهروزی روزافزون همه این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا