جم اظهار کرد: علی‌رغم همه‌ی تحریم‌های ظالمانه و فشارهای حداکثری بین المللی در طی یکسال گذشته بیش از ۲۰ طرح عمرانی در حوزه‌های مختلف در سطح بخش لشت نشا اجرا و به بهره‌برداری رسیده است که گزارش مفصل‌تر در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، همزمان با هفته دولت بخشدار، امام جمعه و سایر مسئولین و روسای ادارات بخش لشت نشا با حضور در مزار شهدای لشت نشا و گلباران مزار این عزیزان، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب، شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی تجدید میثاق کردند.

شهید رجایی نمونه و الگوی بارز یک مدیر جهادی بود | مدیران کاری نکنند که شرمنده‌ی شهدا و پروردگار شوند

در این مراسم جهانبخش جم، بخشدار لشت نشا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهیدان باهنر و رجایی خاطرنشان کرد که شهید رجایی نمونه و الگوی بارز یک مدیر جهادی بود، وی از بطن جامعه به جایگاه مسئولیت رسید و پس از قبول مسئولیت همواره در بین مردم بود و خود را جدای از مردم نمی‌دانست و اعتقادی به مدیریت پشت میزی نداشت.

نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا به روسای ادارات بخش یادآوری کرد به پاس و حرمت خون این شهدا که اکنون در محضرشان هستیم، امروز توفیق قرار گرفتن در این جایگاه را دارید پس با اعمال، رفتار، کردار و گفتار خود سعی کنید رضایتمندی عمومی را جلب کنید نه اینکه خدای نکرده کاری کنید که فردای قیامت شرمنده‌ی شهدا و پروردگار متعال باشید.

بهره‌برداری بیش از ۲۰ طرح عمرانی در لشت نشا طی یکسال اخیر

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور مردم در انتخابات علی‌رغم همه‌ی موانع و مشکلات و فشارهای حداکثری و توطئه‌های دشمنان برای مایوس کردن مردم، اظهار کرد: انتخاب آیت‌الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور کشور بارقه‌ی امیدی در جامعه ایجاد کرد که ان‌شاءالله کشور با درایت ایشان از شرایط موجود به سمت شرایط مطلوب حرکت خواهد کرد و وظیفه‌ی ما مدیران زیر مجموعه‌ی دولت در این شرایط حساس بسیار سنگین‌تر از گذشته خواهد بود تا امید را در جامعه زنده نگه داریم.

جم در پایان اظهار کرد: علی‌رغم همه‌ی تحریم‌های ظالمانه و فشارهای حداکثری بین المللی در طی یکسال گذشته بیش از ۲۰ طرح عمرانی در حوزه‌های مختلف در سطح بخش لشت نشا اجرا و به بهره‌برداری رسیده است که گزارش مفصل‌تر در روزهای آینده منتشر خواهد شد.