در سومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رشت ۴ طرح عمرانی و خدماتی با ارزش بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در بخش لشت نشا به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، در سومین روز از هفته دولت با حضور فرماندار رشت ۴ طرح عمرانی و خدماتی با ارزش بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در بخش لشت نشا به بهره برداری رسید.

در این افتتاحیه علی فتح‌الهی ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان، گفت: هفته دولت فرصتی مغتنم برای مرور عملکردهای صورت گرفته است.

فرماندار رشت با بیان اینکه برای افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی بخش لشت نشا با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان هزینه صرف شده است، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل طرح‌های راه روستایی، تقویت و توسعه برق، مسکن مددجویان و توسعه و تقویت مخابرات است که اجرای آن‌ها موجب خدمت‌رسانی بهینه به مردم و بهبود شرایط اقتصادی منطقه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه شهرستان رشت در بخش‌های مختلف نتیجه همراهی و همدلی همه مسوولان استانی و دستگاه‌های اداری است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با حرکت‌های عملی بیشتر بتوانیم تحول شهرستان را پرشتاب‌تر کرده تا نتیجه آن برای مردم قابل لمس باشد.