از جهانبخش جم بخشدار لشت نشا به عنوان بخشدار نمونه و ابراهیم صالحی توچاهی شهردار سابق لولمان (سرپرست فعلی شهرداری لشت نشا) به عنوان شهردار نمونه در شهرستان رشت تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند، با حضور فرماندار رشت از کارمندان نمونه این فرمانداری و مدیران نمونه شهرستان تجلیل شد.

علی فتح‌اللهی، فرماندار رشت در ابتدای این مراسم در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت و تبریک هفته دولت و روز کارمند اظهار داشت: روز کارمند، تجلیل از انسان‌های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است آنان که همه همت و تلاششان، گشایش گره‌های زندگی انسان ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.

وی گفت: بدون تردید تلاش این قشر شریف در همه نهادها و بخصوص در مجموعه‌های دولتی، زمینه ساز رشد شاخص‌های ترقی کشور است و امیدوارم همه بتوانند برای آبادانی و سرفرازی ایران عزیزمان بیش از پیش مفید باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان فرمانداری رشت توصیه کردند که در دوران کاری در مجموعه‌های اداری خود باید قدر فرصت به وجود آمده در راستای خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم را بدانیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از کلیه کارکنان فرمانداری شهرستان رشت و همچنین کارمندان نمونه این فرمانداری، جهانبخش جم بخشدار لشت نشا به عنوان بخشدار نمونه، ابراهیم صالحی توچاهی شهردار سابق لولمان (سرپرست فعلی شهرداری لشت نشا) به عنوان شهردار نمونه و مدیران اداره اوقاف و امور خیریه، شبکه بهداشت و شرکت توزیع برق به عنوان مدیران دستگاه‌های نمونه شهرستان تجلیل شد.