سرهنگ محمود حافظی از دستگیری ۲ سارق سابقه‌دار با ۵ فقره سرقت در بخش لشت‌ نشا خبر داد و افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به ۲ فقره سرقت معابر و ۳ فقر سرقت اماکن خصوصی اعتراف کردند.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری ۲ سارق سابقه‌دار با ۵ فقره سرقت در بخش لشت‌ نشا خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی توجه به توصیه‌های پلیس را در کاهش سرقت امری ضروری دانست و اظهار داشت: سهم جامعه در پیشگیری از وقوع جرایم، مهم و چشمگیر است و بسیاری از سرقت‌ها ناشی از غفلت مالباختگان صورت می‌گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت معابر و اماکن خصوصی در بخش لشت‌ نشا و شکایت مردم در این زمینه، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، بیان داشت: ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا با انجام تحقیقات میدانی و استفاده از شگردهای پلیسی ۲ متهم را در این خصوص شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارقان طی یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان خبر داد و گفت: متهمان در تحقیقات پلیس به ۲ فقره سرقت معابر و ۳ فقر سرقت اماکن خصوصی اعتراف کردند.

این مقام انتظامی افزود: سارقان ۳۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ حافظی در پایان با تاکید بر اینکه رویکرد پلیس مبتنی بر اصل پیشگیری وعدم وقوع جرایم است خاطرنشان کرد: پیشگیری فرصت ارتکاب جرم را از بین می‌برد.