نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس مظهر حماسه، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران است.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس مظهر حماسه، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران است.

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دفاع مقدس مظهر حماسه، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی ملت بزرگ ایران اسلامی و تداعی کننده دلاوری و سلحشوری مردان و زنانی است که برای دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جانفشانی کرده و استقلال و آزادگی را برای نسل‌های آینده این سرزمین به ارمغان آوردند.

دوران هشت‌ساله دفاع ملت غیور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف، همچون نگینی تابناک تا همیشه زمان بر تارک تاریخ حماسه و ایثارو پایداری آزادگان جهان خواهد درخشید.

یادآوری آن روزها و پاسداشت خاطره شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران عزیز یک وظیفه ملی است و باید فرهنگ شهادت و ایثار را ترویج کنیم و با الگوگیری از آن فرهنگ نجات بخش، همچون رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جهت اعتلا، سربلندی و اقتدار کشور عزیزمان در همه عرصه‌ها تلاش نماییم.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رشادت‌ها و دلاورمردی‌های شهیدان والامقام، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، این هفته خجسته و جاودان را به خانواده‌های معظم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران، آزادگان و مردم شهیدپرور ایران به ویژه خانواده ۱۷۷ شهید گلگون کفن، جانبازان و آزادگان سرافراز بخش قهرمان‌پرور لشت نشا تبریک عرض نموده و امیدواریم با توجهات و عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج‌الله تعالی فرجه‌الشریف) و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، شاهد عزت، اقتدار، سربلندی و توسعه بیش از پیش و همه جانبه ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف باشیم و همگان در راه پاسداشت و صیانت از ارزش‌ها و پیمودن راه پر افتخار شهدا، ایثارگران و آزادگان ثابت قدم باشیم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا