سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی توسط ماموران پاسگاه انتظامی زیباکنار و کشف ۷ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارقان حرفه‌ای اماکن خصوصی توسط ماموران پاسگاه انتظامی زیباکنار و کشف ۷ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی همکاری همه جانبه و به موقع مردم با مجموعه انتظامی را از جمله عوامل تاثیرگذار در پیشگیری از وقوع جرایم برشمرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی با برخورد قاطع با متخلفان، مجرمان و اقدامات کنترلی، محیط را برای فعالیت‌های مجرمانه ناامن می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی تماس فردی مبنی بر بریدن و به سرقت رفتن درختان باغ وی در منطقه زیباکنار، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران انتظامی ضمن رد زنی در نیمه‌های شب به ۳ نفر که در حال جابجایی چند تنه درخت در نزدیکی آدرس همان باغ بودند، برخورد کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با اعلام اینکه پس از محرز شدن اینکه افراد مورد نظر سارق هستند، پلیس آن‌ها را دستگیر کرد، اذعان داشت: سارقان ۲۶، ۲۸ و ۳۶ ساله به ۷ فقره سرقت اماکن خصوصی اعتراف و با تشکیل پرونده پس از معرفی به مرجع قضایی، روانه زندان شدند.

این مقام انتظامی در پایان به اهمیت ارتقاء احساس امنیت در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: پلیس برای تامین امنیت و ارتقاء احساس آن در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.