فرمانده بسیج خواهران لشت نشا در پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن اشاره به برگزاری جشن میلاد کوثر در لشت نشا، گفت: در این مراسم بالغ بر ۶۰۰ نفر از مردم شریف لشت نشا حضور داشتند.

به گزارش لشت نشا خبر، سیده زهرا ابوهاشمی، فرمانده بسیج خواهران لشت نشا در پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن اشاره به برگزاری جشن میلاد کوثر در لشت نشا، گفت: در این مراسم بالغ بر ۶۰۰ نفر از مردم شریف لشت نشا حضور داشتند.

متن پیام به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿۱﴾
فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿۲﴾
إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ ﴿۳﴾

سلام بر زهرای اطهر، سرچشمه خیر کثیر قرآنی، سلام بر بنیانگذار نهضت انقلاب که نخستین بار در طول تاریخ روز ولادت بزرگ بانوی اسلام را روز زن نامید تا نقطه آغاز عزیمت به درک مقام والای زن در اسلام باشد.

تقارن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) با سالروز ولادت سلاله پاک او فرصتی است برای تأسی از فرهنگ فاطمی در ولایت‌مداری، تا با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و با تاکید بر الگو قرار دادن آنان در اقتدا به حضرت فاطمه زهرا (س) در زندگی مادی و معنوی، برای کسب رضای آن حضرت در رسیدن به خشنودی خدا، محور اساسی بندگی در هر زندگی عزتمندانه باشد.

امسال نیز به رسم هر ساله به جهت پاسداشت و قدردانی از مادران و زنان بزرگوار و عفیف منطقه لشت نشا به همت ستاد بزرگداشت جشن میلاد کوثر و مدیریت حوزه بسیج خواهران بخش، مراسمی با حضور هنرمندان طنزپرداز مطرح صداوسیمای گیلان در تالار فرنا برگزار شد.

در این جشن که حجت‌الاسلام والمسلمین تجدد امام جمعه محترم لشت نشا سخنرانی نمودند با حضور مسئولین بخش، جناب سرهنگ حامدی؛ فرمانده سپاه ناحیه مقداد رشت و بیش از ۶۰۰ نفر از مردم شریف لشت نشا همراه بوده، غرفه‌ای برای کودکان تدارک دیده شده بود و از بانوان فعال بخش تجلیل به عمل آمد.

در ادامه‌ی جشن مسابقاتی بین حضار برگزار و به رسم یادبود هدایایی تقدیم شد.

این مراسم با پذیرایی حضار به پایان رسید و در مجموع هشتاد میلیون ریال هزینه گردید.

خواهر پاسدار سیده زهرا ابوهاشمی
فرمانده بسیج خواهران لشت نشا