نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا، اظهار داشت: به یقین بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تکلیفی است بر همه ما برای احیا ارزش‌های والا و مقدسی که مورد تأکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

به گزارش لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدا، اظهار داشت: به یقین بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تکلیفی است بر همه ما برای احیا ارزش‌های والا و مقدسی که مورد تأکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

تکریم شهیدان به آن است که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سر خم نکنند. یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد.
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

سلام و درود بر ارواح پاک و مطهر شهدا، آنان که با گذشتن از جان عزیزشان، استقلال، آزادی و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزت و سربلندی برای ملت ایران رقم زدند، آن پویندگان راه حق که دعوت الهی را لبیک گفتند.

نکوداشت شهدا و ایثارگران درحقیقت تجلی فرهنگ جوانمردی، از خودگذشتگی و رشادت‌های انسان‌هایی است که عشق را در مکتب توحید آموختند و در راه رستگاری گام بر جاده امن الهی نهادند.

ما به وجود چنین اسطوره‌هایی افتخار می‌کنیم و برخود می‌بالیم و آرمان‌های آنان را همواره هدایتگر راه خویش می‌دانیم.

به یقین بزرگداشت یاد و خاطره شهدا تکلیفی است بر همه ما برای احیا ارزش‌های والا و مقدسی که مورد تأکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری بوده است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام و رشادت‌های جانبازان و رزمندگان همیشه سرافراز وطن عزیزم آرزوی عزت و پیروزی برای مردم ولایت مدار ایران اسلامی آرزومندم.

امید که رضایت شهدای معظم و دعای خیر خانواده معزز آنان و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرت‌مان گردد.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا