نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا، ضمن تبریک آغاز سال ۱۴۰۱ هجری شمسی، اظهار داشت: با اتحاد و همدلی یقینا می‌توان تهدید‌ها را به فرصت و سختی‌ها را به آسانی تبدیل کرد.

به گزارش لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک آغاز سال ۱۴۰۱ هجری شمسی، اظهار داشت: با اتحاد و همدلی یقینا می‌توان تهدید‌ها را به فرصت و سختی‌ها را به آسانی تبدیل کرد.

متن پیام بخشدار لشت نشا به شرح زیر است:

بنام هستی بخش مهربان زکوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی
از این باد ار مدد خواهی چراغ دل بیافروزی
به صحرا رو که از دامن غبار غم بیفشانی
به گلزار آی کز بلبل غزل گفتن بیاموزی

بهار؛ هنگامه نو شدن، رستاخیز طبیعت و پیام آور تحول و تازگی‌ست و نوروز؛ ارج نهادن به شکوه شکفتن، جشن نکوداشت والاترین آیین‌های انسانی و میعادگاه آشتی، صلح، مهربانی، مودت و محبت است.

بهار ۱۴۰۱ در حالی فرا می‌رسد که ملت بزرگ میهن عزیزمان ایران، به رغم بدخواهی‌ها، توطئه‌ها و تهدیدها و تحریم‌های سنگین دشمنان، با حضور در صحنه‌های مختلف پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی و وفاداری عمیق خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشاند و به دشمنان و بدخواهان نظام، ثابت کرد که پیمانش با خون شهدا، آرمان‌های امام راحل و رهبری معظم انقلاب مستحکم و استوار است.

سال سختی را پشت سر گذاشتیم و مردم با محبت، نوع دوست و نیک اندیش کشورمان بارها کامشان تلخ شد علاوه بر فشار اقتصادی عزیزان زیادی را به دلیل شیوع ویروس کرونا از دست دادیم اما با اتحاد و همدلی یقینا می‌توان تهدید‌ها را به فرصت و سختی‌ها را به آسانی تبدیل کرد و مردم عزیز ایران بارها این کار را انجام داده‌اند.

اینجانب با نهایت صمیمیت؛ ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام جنگ تحمیلی ایران اسلامی بویژه ۱۷۷ شهید گرانقدر لشت نشا، شهدای مدافع حرم، شهدای هسته‌ای، شهدای مدافع سلامت و تقدیر از کادر خستگی ناپذیر درمان، فرا رسیدن بهار و نوروز ۱۴۰۱ و آغاز قرن جدید را به ملت عزیز ایران به ویژه مردم بزرگ و فهیم لشت نشا تبریک و شادباش گفته و از خداوند منان و بهارآفرین؛ برای همه وطنانم سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت آرزو دارم و امیدوارم در سایه منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تدابیر دولت مردمی ایران قوی سالی سرشار از گشایش، بهروزی و امید و نشاط در پیش داشته باشیم و هرچه خیر و خوبیست به کشورمان روی آورده و شر و پلیدی از خاک مهر آفرین کشورمان دور گردد. الهی کام هموطنان عزیزم در سال ۱۴۰۱ شیرین‌تر از عسل گردد. ان‌شاءالله تعالی

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا