سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری اعضای باند ۷ نفره سارقان غیربومی منزل در منطقه زیباکنار بخش لشت نشا خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری اعضای باند ۷ نفره سارقان غیربومی منزل در منطقه زیباکنار بخش لشت نشا خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

وی در ادامه گفت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور چند سارق در یک باب منزل واقع در منطقه زیباکنار، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با بیان اینکه پس از حضور پلیس در محل مورد نظر مشاهده شد، سارقان در حال انتقال وسایل سرقتی به داخل ۳ دستگاه خودرو سواری هستند، افزود: با اقدامات پلیسی صورت گرفته اعضای باند ۷ نفره سارقان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سارقان غیربومی در تحقیقات پلیس به ۷ فقره سرقت منزل اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده و معرفی به مرجع قضایی روانه زندان شدند.

سرهنگ حافظی در پایان همکاری همه جانبه و به موقع مردم با مجموعه انتظامی را از جمله عوامل تأثیرگذار در پیشگیری از وقوع جرایم برشمرد و خاطرنشان کرد: پلیس با برخورد قاطع با مجرمان و تشدید اقدامات پیشگیرانه به صورت شبانه‌روزی برای تامین امنیت تلاش می‌کند.