امام پناهی از پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی سد لاستیکی فخرآباد خبر داده بود، حال وحید خرّمی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان در تیرماه از این سد بازدید کرد و از پیشرفت فیزیکی حدود ۷۵ درصدی آن خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، در حالی که حمیدرضا امام پناهی، فرماندار رشت بهمن ماه سال گذشته و در جریان سفر احمد وحیدی، وزیر کشور به لشت نشا و بازدید از پروژه سد لاستیکی فخرآباد بخش لشت نشا شهرستان رشت قول افتتاح این پروژه را تا خرداد ما امسال داده بود، اما این امر محقق نشد! (اینجا بخوانید)

امام پناهی در این بازدید از پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی سد لاستیکی فخرآباد خبر داده بود، حال وحید خرّمی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان در تیرماه از این سد بازدید کرد و از پیشرفت فیزیکی حدود ۷۵ درصدی آن خبر داد.

خرّمی در حاشیه بازدید سد لاستیکی فخر آباد رشت گفت: این سد با هدف توسعه و بهبود آبیاری حدود ۱۰۰۰ هکتار از اراضی شالیزارهای منطقه و جلوگیری از تداخل آب شور دریا با آب شیرین رودخانه، آبگیری ایمن کانال انحراف آب، ذخیره موقت دبی تراز رودخانه و زهکش‌ها برای تأمین آب کشاورزی، افزایش سطح تراز آب در رودخانه و کاهش هزینه پمپاژ، بهبود شرایط زیست محیطی و تغذیه سفر‌های آب زیر زمینی، بهره برداری توریستی و تفریحی و ساماندهی رودخانه در این محدوده با پیشرفت فیزیکی حدود ۷۵ درصد در حال ساخت می‌باشد.

در پایان باید گفت که امیدواریم مسئولین دولتی به شعار «دولت صادق الوعد» رئیس جمهور جامعه عمل بپوشانند و به‌جای گرفتن ژست‌های سیاسی و دادن قول‌هایی که عملی نمی‌شوند به فکر مردم باشند یا حداقل وعده‌هایی دهند که به آنها عمل کنند!