جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا تنوع، حجم وظایف و ماموریت‌های دهیاری و شهرداری در همه‌ی ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره گسترده می‌باشد.

به گزارش لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک روز شهرداری و دهیاری اظهار داشت: تنوع، حجم وظایف و ماموریت‌های دهیاری و شهرداری در همه‌ی ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره گسترده می‌باشد.

متن پیام بخشدار لشت نشا به شرح زیر است:

بسمه تعالی

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی یکی از مهمترین سیاستگذاری‌ها در سیستم مدیریتی جدید می‌باشد.

دهیاران و شهرداران به عنوان نمایندگان دولت و خادمین مردم در روستاها و شهرها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های متنوع فضایی مناسب جهت زندگی، کار و تفریح برای مردم مهیا نمایند. تنوع، حجم وظایف و ماموریت‌های دهیاری و شهرداری در همه‌ی ابعاد سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و غیره گسترده می‌باشد.

نامگذاری ۱۴ تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری نشان از اهمیت جایگاه این نهادها در سطح مدیریت کشور دارد.

اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت این روز از زحمات خالصانه و بی‌دریغ دهیاران و شهرداران سراسر کشور که در توسعه، عمران و آبادانی روستاها و شهرها تلاش و کوشش می‌نمایند به ویژه دهیاران عزیز و پرتلاش بخش و شهردار لشت نشا که ارائه‌گر خدمت بی‌منت به مردم خرد ورز و نیک اندیش بخش هستند تشکر و قدردانی می‌نمایم و توفیق روز افزون توام با سعادت و سلامتی برای این بزرگوارن از پروردگار متعال خواستارم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا