سرهنگ علیرضا حدادی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق سابقه‌دار سیم برق در بخش لشت‌ نشا و اعتراف وی به ۳ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق سابقه‌دار سیم برق در بخش لشت‌ نشا و اعتراف وی به ۳ فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ علیرضا حدادی پیشگیری از وقوع سرقت، ایجاد ناامنی روانی برای مجرمان و سارقان و تقویت احساس امنیت مطلوب در سطح جامعه را از مهمترین اولویت‌‎های مجموعه انتظامی قلمداد کرد و اظهار داشت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق از معابر سطح حوزه استحفاظی رشت، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با پیگیری سرنخ‌های به دست آمده از صحنه‌های سرقت، دریافتند که این سرقت‌ها در نیمه‌‎های شب صورت گرفته است.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در ادامه از شناسایی هویت متهم این پرونده‌ها با تحقیقات صورت گرفته خبر داد و بیان داشت: با هماهنگی قضایی متهم دستگیر شد.

این مقام انتظامی به اعتراف متهم سابقه‌دار به ۳ فقره سرقت سیم برق در بخش لشت‌ نشا اشاره کرد و گفت: سارق ۳۱ ساله پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

سرهنگ حدادی در پایان از مردم خواست ضمن توجه به هشدارهای پلیس، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.