بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده فنی و طی حکمی از سوی فرید نجفی سرپرست دانشگاه گیلان، دکتر «میر احمد لشت نشایی» به مدت دو سال به سمت مدیر گروه مهندسی عمران دانشگاه گیلان منصوب شد.

به گزارش لشت نشا خبر، بنا به پیشنهاد رئیس دانشکده فنی و طی حکمی از سوی فرید نجفی سرپرست دانشگاه گیلان، دکتر «میر احمد لشت نشایی» به مدت دو سال به سمت مدیر گروه مهندسی عمران دانشگاه گیلان منصوب شد.

شایان ذکر است پیش از این دکتر «رضا صالح جلالی» عهده دار این مسئولیت بود.

وی در سال ۱۳۴۴ در شهر رشت به دنیا آمد و تحصیلات مقدماتی خود را در این شهر گذراند. دوره دبیرستان را در سال ۶۲ با دیپلم در دبیرستان شهید بهشتی به پایان رساند و همان سال در کنکور سراسری در رشته مهندسی عمران در دانشگاه امیر کبیر پذیرفته شد.

در بهمن ماه سال ۶۶ تحصیلات مقطع کارشناسی خود را به پایان رساند و بلافاصله در رشته سازه‌های هیدرولیکی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه امیر کبیر پذیرفته شد.

دوره کارشناسی ارشد را از پاییز سال ۶۷ شروع کرد و در سال ۶۹ به پایان رساند در سال ۷۲ در آزمون دکترای خارج از کشور قبول شد و از امپریال کالج لندن پذیرش گرفت. دوره دکترای وی در رشته هیدرولیک با گرایش سازه‌های دریایی بود و حدود ۴ سال و نیم طول کشید. دوره فوق دکترای او بین سال‌های ۷۶ تا ۷۷ در دانشگاه کاگوشیما ژاپن گذشت.