نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا ضمن تبریک عید غدیر اظهار داشت: به راستی که واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر ژرف عدالت خواهی سعادت جامعه بشری را تحقق بخشید.

به گزارش لشت نشا خبر، جهانبخش جم، نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با صدور پیامی که در اختیار پایگاه خبری «لشت نشا خبر» قرار گرفت، ضمن تبریک عید غدیر اظهار داشت: به راستی که واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر ژرف عدالت خواهی سعادت جامعه بشری را تحقق بخشید.

متن پیام بخشدار لشت نشا به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«من کنت مولا فهذا علی مولا»

«غدیر» چشمه جوشان، زلال و نوشینی است که در رودخانه تاریخ جاری شده تا دشت‌های تشنه عدالت، عرفان، آزادی و شفقت را سیراب سازد.

به راستی که واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر ژرف عدالت خواهی سعادت جامعه بشری را تحقق بخشید.

عید سعید غدیر، روزی است که به فرمان خداوند متعال طرح ادامه حکومت الهی بدست امامی عادل چون علی (ع) توسط خاتم المرسلین محمد مصطفی (ص) پی ریزی گردید تا امت اسلام در پرتو انوار پرفروغ و درخشان پیوند امامت و ولایت راه را از بیراهه تمیز دهد.

غدیر فرصت و بهانه‌ای است برای تجدید میثاق با ولایت و امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دستان با کفایت مرجع عالیقدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای است، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودهای و فرمایشات معظم له اعلام داشته و پیمان می‌بندیم که با عزمی راسخ‌تر از پیش در راه تحقق آرمانهای والای این نظام مقدس گام برداریم.

اینجانب فرارسیدن این عید فرخنده و سعید، عید بزرگ شیعیان که عید اتمام نعمت الهی و اکمال دین است را به عموم مسلمانان و حق جویان و عدالتخواهان بویژه به مردم خوب و مؤمن و انقلابی بخش لشت نشا تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم خداوند دلهای ما را با نور قرآن و ولایت روشن گرداند و مسیر ما را علوی و زندگی ما را منور به عشق و مهر محمدی گرداند.

سلامتی و توفیق همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

جهانبخش جم
بخشدار لشت نشا