علی‌نیا با اشاره به اینکه خانواده‌های دانش‌آموزان به ما اعتماد کرده و فرزندان خود را در اختیار ما قرار می‌دهند، گفت: برای رشد معنوی و فکری دانش‌آموزان نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.

به گزارش لشت نشا خبر، اجلاسیه نماز منطقه لشت نشا با حضور محمد فائزی، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در مدرسه صدیقه طاهره (س) برگزار شد.

مجید علی‌نیا، رییس آموزش و پرورش منطقه لشت نشا در این جلسه ضمن خیر و مقدم به مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، به ارائه گزارش در زمینه فعالیت‌های صورت گرفته از زمان حضور خود در منطقه پرداخت.

وی با اشاره به اجرای پروژه شهید سلیمانی در منطقه، تصریح کرد: دو پروژه احداث چمن مصنوعی در مدارس بخش لشت نشا در حال انجام است و برای بهره‌برداری آن نیازمند حمایت مسئولین هستیم.

علی‌نیا با بیان اینکه همکاران اداری و آموزشی در منطقه با تلاش و پشتکار فراوان در حال فعالیت هستند، تصریح کرد: با وجود همه مجاهدت‌ها اما کمبودهای زیادی در بخش لشت نشا وجود دارد که باید برای رفع آن‌ها بیش از پیش کار کنیم.

رییس آموزش و پرورش لشت نشا توجه به برپایی نماز در مدارس را یکی از اهداف کاری خود دانست و تأکید کرد: فرزندان ما باید با اسلام آشنا شوند و این کار وظیفه مهمی است که آموزش و پرورش باید انجام دهد.

وی همچنین با اشاره به اینکه خانواده‌های دانش‌آموزان به ما اعتماد کرده و فرزندان خود را در اختیار ما قرار می‌دهند، گفت: برای رشد معنوی و فکری دانش‌آموزان نباید از هیچ تلاشی دریغ کنیم.