تیم شنای آقایان و بانوان آموزش و پرورش استان گیلان با حضور دو کارمند آموزش و پرورش منطقه لشت نشا موفق به کسب عناوین قهرمانی در مسابقات کارکنان دولت دستگاه‌های اجرایی شد.

به گزارش لشت نشا خبر، تیم شنای آقایان و بانوان آموزش و پرورش استان گیلان با حضور دو کارمند آموزش و پرورش منطقه لشت نشا موفق به کسب عناوین قهرمانی در مسابقات کارکنان دولت دستگاه‌های اجرایی شد.

در رقابت‌های شنای آقایان و بانوان دستگاه‌های اجرایی گیلان که با حضور ۲۹ نفر در قسمت آقایان و ۱۸ نفر در قسمت بانوان در رشت برگزار شد، تیم آموزش و پرورش استان گیلان موفق به کسب عناوین قهرمانی در این مسابقات شدند.

شایان ذکر است در رده‌های سنی مختلف در شنای آزاد آقایان: حمیدرضا هادی‌پور، سید حسین علی مقدم و محمد علی بحری از آموزش و پرورش، سجاد عاشوری از بانک سپه، محمدرضا خلیلی‌فر از اداره کل ورزش و جوانان و ابوالقاسم عبداله‌نژاد از برق منطقه‌ای گیلان موفق به کسب مقام اول این رقابت‌ها شدند.

همچنین در رده‌های سنی مختلف در شنای آزاد خانم‌ها: مرضیه سادات هاشمی، افسانه اسدان، رقیه انصاری و لیلا عباس‌زاده از ورزش و جوانان گیلان و ستاره بنا متجدد از آموزش و پرورش گیلان موفق به کسب مقام اول این رقابت‌ها شدند.

گفتنی است، در رشته ۵۰ متر شنای آزاد رده سنی ۳۶ الی ۴۰ سال آقایان، محمدعلی بحری رودپشتی از آموزش و پرورش لشت نشا مقام اول مسابقات را کسب کرد همچنین بهروز دل‌آور، کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش لشت نشا، سرپرست تیم شنای آموزش و پرورش گیلان در این مسابقات بود.