سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از کشف ۱۴ هزار و ۷۷۱ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در بخش لشت‌ نشا و از دستگیری یک متهم در این رابطه خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از کشف ۱۴ هزار و ۷۷۱ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در بخش لشت‌ نشا و از دستگیری یک متهم در این رابطه خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی با اشاره به خطرات استفاده از مواد محترقه، اظهار داشت: پلیس با فروشندگان و استفاده کنندگان مواد محترقه غیرمجاز که موجب سلب آرامش و امنیت مردم می‌شود، برخورد قانونی می‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از دریافت خبر فروش مواد محترقه غیرمجاز توسط فردی در مغازه‌اش در بخش لشت‌ نشا، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات نامحسوس و اطمینان از صحت موضوع، طی هماهنگی قضائی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از کشف ۱۴ هزار و ۷۷۱ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در بازرسی از این مغازه خبر داد و گفت: در این رابطه متهم ۳۲ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در پایان با اعلام اینکه تمام تلاش مجموعه انتظامی برای برقراری نظم و امنیت در جامعه است، خاطرنشان کرد: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و به عنوان یک ضرورت همه مردم باید در این راستا به پلیس کمک کنند.