سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از شناسایی و دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر در بخش لشت‌ نشا و کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم تفاله تریاک و ۴۱ سانت هروئین از منزل وی خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از شناسایی و دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر در بخش لشت‌ نشا و کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم تفاله تریاک و ۴۱ سانت هروئین از منزل وی خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی با بیان اینکه اعتیاد و مواد مخدر عامل وقوع بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه است، اظهار داشت: مبارزه با این پدیده شوم به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی در ادامه به دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت فردی در زمینه فروش مواد مخدر در بخش لشت‌ نشا و پیگیری پلیس در این خصوص اشاره کرد و گفت: ماموران انتظامی با تحقیقات صورت گرفته و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضایی به آدرس محل سکونت این فرد اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از کشف یک کیلو و ۳۰۰ گرم تفاله تریاک، ۴۱ سانت هروئین و ۲ عدد آلات استعمال مواد مخدر در بازرسی از این مکان خبر داد و افزود: متهم مورد نظر به همراه ۲ نفر دیگر دستگیر شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان ۳۷، ۴۰ و ۴۳ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

سرهنگ حافظی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم با پلیس برای مبارزه با قاچاقچیان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر، بیان داشت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با مجموعه انتظامی است.