با حضور سرپرست فرمانداری رشت و به مناسبت هفته دولت، ۴۲ طرح در بخش لشت نشا و با اعتباری افزون بر ۵۳ میلیارد و ۱۴۶ میلیون تومان افتتاح گردید.

به گزارش لشت نشا خبر، کیا عاشوری در ابتدای حضور خود در بخش لشت نشا، ضمن حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، گفت: اینکه امروز می‌بینیم با وجود مشکلات فراوان دشمن‌ساز و تحریم‌های یکطرفه و ظالمانه، فرزندان ایران اسلامی مصمم و خود باور، دست به کارهای بزرگی زده و نام ایران را در همه جای جهان پرآوازه کرده‌اند؛ وامدار شهیدانی هستیم که با نثار خون خود وظیفه پر مسئولیت دفاع از آنچه را که شهید سلیمانی «حرم جمهوری اسلامی» نامید؛ بر عهده ما نهاده‌اند.

عاشوری با اشاره به تاثیر مستقیم طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای در رونق مناطق و تقویت چرخه اقتصاد نواحی شهری و روستایی، خاطرنشان کرد: پروژه‌های مختلفی در حوزه بهسازی و آسفالت راه روستایی، توسعه و تقویت شبکه برق، تبدیل شبکه سیم مسی برق به کابل خودنگهدار، احداث چمن ورزشی و امکان تفریحی از جمله خدماتی بود که در هفته دولت امسال تقدیم مردم بخش لشت نشا گردید.

وی ادامه داد: یکی از نخستین اولویت‌های دولت مردمی ایران قوی در برنامه ریزی و اجرای پروژه‌ها، تکمیل هر چه سریعتر طرح‌های مطالعه شده و در دست اجرا و همچنین خودداری از بهره برداری‌های نیم بند است تا هر چه زودتر فواید پروژه‌ها قابل استفاده در مسیر توسعه شهرستان باشد.

در مراسم بهره برداری از طرح‌های هفته دولت بخش لشت نشا؛ در مجموع ۴۲ پروژه در سرفصل‌های خدماتی و عمرانی با صرف اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

  • نویسنده : صابر عاشری لشت نشائی