سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی مرد ۳۳ ساله شدند.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی مرد ۳۳ ساله شدند.

سرهنگ محمود حافظی در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه مردی در بخش لشت‌ نشا با درست کردن طناب‌دار قصد خودکشی مقابل منزل دختر مورد علاقه‌اش را دارد، ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی در ادامه به حضور به موقع پلیس، عوامل اورژانس و آتش‌نشانی در محل مورد نظر اشاره کرد و گفت: این مرد ۳۳ ساله پس از تلاش ماموران انتظامی و دعوت به آرامش از اقدام به خودکشی منصرف و انگیزه خود از این اقدام را عشق و علاقه و رد پیشنهاد ازدواج طرف مقابل عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان ریشه‌یابی مشکلات شخصی را نیازمند بهره‌گیری از روانشناسان مجرب دانست، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان مراجعه و به صورت رایگان از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.