سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از توقیف یک دستگاه خودرو سواری تیبا و کشف ۴۳۰ قلم ظروف قاچاق در بخش لشت‌ نشا خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از توقیف یک دستگاه خودرو سواری تیبا و کشف ۴۳۰ قلم ظروف قاچاق در بخش لشت‌ نشا خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی با اشاره به اینکه قاچاق فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای اشتغال مولد و مؤثر در رشد تولید داخلی را از بین می‌برد، اظهار داشت: مبارزه با قاچاق همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودرو سواری تیبا که با پلاک غیربومی درحال تردد در یکی از مسیرهای فرعی بود، مشکوک شده و آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو، ۴۳۰ قلم ظروف چینی، آرکوپال و بلور قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از معرفی متهم ۵۰ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی خبر داد و بیان‌داشت: کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۲۱۰ میلیون ریال برآورد کردند.

این مقام انتظامی در پایان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک به قاچاق کالا، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.