«صاحب باران‌دوست»، دانش‌آموز پایه ششم ابتدایی مدرسه شهید کریمی جیلدان لشت نشا، در اقدامی شجاعانه یک کودک سقوط کرده به چاه را نجات داد.

به گزارش لشت نشا خبر، «صاحب باران‌دوست»، دانش‌آموز پایه ششم ابتدایی مدرسه شهید کریمی جیلدان لشت نشا، در اقدامی شجاعانه یک کودک سقوط کرده به چاه را نجات داد.

این دانش‌آموز در گفتگو با خبرنگار «لشت نشا خبر» اظهار کرد: به همراه چند کودک در حالی بازی بودیم که توپ ما به داخل یک باغ افتاد و سپانو (هم‌بازی) برای آوردن توپ از دیوار باغ بالا رفت و پس پریدن در باغ به دلیل‌ عدم توجه به داخل چاهی که در زمین بود، سقوط کرد.

وی ادامه داد: پس از این اتفاق او با فریاد کمک خواست که من سریعاً از دیوار بالا رفتم و مشاهده کردم که سپانو به داخل چاه تقریبا شش متری سقوط کرده است و در حال پایین رفتن است زیرا گیاهانی که آنجا بودن مانع سقوط کامل او به چاه شدند.

این دانش‌آموز افزود: من بالافاصله دست به کار شدم، دست او را گرفتم تا بیشتر سقوط نکند اما نتوانستم او را به طور کامل بالا بکشم و او را محکم گرفتم و فریاد زدم تا یکی دیگر از بچه‌ها آمد و به کمک او توانستیم سپانو را نجات دهیم.

وی به «لشت نشا خبر» گفت: پس از این ماجرا خانواده سپانو که بومی منطقه اما در تهران ساکن هستند با هدیه‌ای از من تقدیر کردند.

گفتنی است، پرسنل اداره آموزش و پرورش لشت نشا نیز با حضور در مدرسه شهید کریمی جیلدان از این دانش‌آموز تجلیل کردند.

 

  • نویسنده : صابر عاشری لشت نشائی