سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری یک سارق سابقه‌دار با ۷ فقره سرقت توسط ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا خبر داد.

به گزارش لشت نشا خبر، فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری یک سارق سابقه‌دار با ۷ فقره سرقت توسط ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی، عزم همگانی را می‌طلبد، اظهارداشت: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آن‌ها و از طرفی ارتقاء سطح آگاهی عمومی با تشدید اقدامات پیشگیرانه، موجب کاهش وقوع سرقت می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه ماموران انتظامی بخش لشت‌ نشا با تحت نظر قرار دادن یک متهم سابقه‌دار او را حین سرقت کابل برق یک منزل ویلایی خالی از سکنه دستگیر کردند، افزود: این فرد ۳۲ ساله در تحقیقات پلیس به ۷ فقره سرقت از مشاعات ساختمان اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در پایان لزوم توجه مردم به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس را عاملی مهم برای پیشگیری از وقوع سرقت برشمرد و خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، می‌توانند موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.