نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا با تأکید بر ضرورت لایروبی آب‌بندان روستای علی بوزایه، گفت: با توجه به مشکلات تامین آب زراعی برای کشاورزان، انجام لایروبی آب‌بدان‌های موجود ضروری و بسیار حائز اهمیت است و باید این کار صورت گیرد.

به گزارش پایگاه خبری لشت نشا خبر، جهابخش جم، بخشدار لشت نشا در گفتگوی اختصاصی با «لشت نشا خبر» در خصوص قطع درختان اطراف جاده روستای «علی بوزایه» بخش لشت نشا، اظهار داشت: قطع این درختان در راستای پروژه لایروبی آب‌بندان روستای «علی بوزایه» بود و پس از اجرای طرح لایروبی نهال کاری مجدد در این مسیر صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود: قطع درختان این جاده با مجوز منابع طبیعی استان گیلان صورت گرفته است و مراحل قانونی در این زمینه طی شد.

نماینده عالی دولت در بخش لشت نشا در گفتگو با «لشت نشا خبر» با تأکید بر ضرورت لایروبی آب‌بندان روستای علی بوزایه، گفت: با توجه به مشکلات تامین آب زراعی برای کشاورزان، انجام لایروبی آب‌بدان‌های موجود ضروری و بسیار حائز اهمیت است و باید این کار صورت گیرد.

بخشدار لشت نشا در پایان با اشاره به اینکه تمام تلاش ما اجرای پروژه‎‌های عمرانی به منظور رفاه حال مردم و کاهش معضلات و چالش‌هاست و در عین حال باید تلاش کنیم که کمترین خسارت و آسیب به منابع طبیعی و محیط زیست وارد شود، تصریح کرد: هرگز اجازه تخریب محیط زیست را نخواهیم داد و قطعا پس از پایان پروژه لایروبی آب‌بندان روستای علی بوزایه با جدیت نهال کاری در این منطقه را پیگیری خواهیم کرد.

  • نویسنده : صابر عاشری لشت نشائی